Artiklid

RUBEX RENT

Laki 5, Tallinn, Harjumaa
Tel: +372 552 3158                                                             
WWW: https://rubexrent.ee
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Matkaauto rent Rubexilt. Meie matkaauto on alati värskelt ja suure hoolega puhastatud, pesud triigitud. Hooldame autot regulaarselt ja anname endast kõik, et teie reis kulgeks probleemideta ning et saaksite nautida matkal hotelli luksust.
Gaasilt ja elektrilt töötav vedelikkeskküte tagab mõnusa ja tervisliku sisekliima ja muudab matkaauto talvisesse kliimasse sobivaks. Õhk ei tundu kuiv ja ebameeldiv, põrand on soe. Parim lahendus pisikeste lastega reisimiseks. 
Oleme valmis matkaauto rendi osas ja reisil alati nõustama ja aitama, kui seda vajama peaksite.
Varustusse valitud esemed on läbimõeldud ja kvaliteetsed, sellised, nagu ise hea meelega kasutaksime. Enne igat rendikorda läbib kogu auto ja varustus kontrolli, et ükski klient ei peaks silmitsi seisma katkise või määrdunud varustusega.
Oleme varustanud matkaauto köögi kõige vajalikuga toiduvalmistamiseks. Meil on mustapesukorv ja hoiukastid riiete jaoks, et sisse ning välja kolimine oleks võimalikult mugav.
Ära kuluta väärtuslikku puhkuse aega pottide-pannide ja voodipesude autosse kolimiseks. Paki riided kastidesse ja vii kastid matkaautosse kappi.
Stardi kohe. Nii lihtne!
 Rendiweb 2008-2017