Artiklid

PRORENT

Sõpruse pst. 145 (B- korpus I korrus), Tallinn, Harjumaa
Tel: +372 568 27777                                                             
WWW: https://www.prorent.ee
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Autorent, kaubiku rent, väikebussi rent, pikaajaline autorent

Prorendi rendiautode valik on lai ja mitmekülgne. Meil leidub väga erineva suuruse ja hinnaga sõidukeid alates sõiduautodest, lõpedates kaubikute ja väikebussidega. Nii leiab igaüks siit endale sobiva rendiauto, sõltumata seejuures sellest, kas eelistatakse manuaal- või automaatkäigukasti. Ühtlasi on kõik Prorendi sõidukid alati puhtad ja tehniliselt kontrollitud.

Prorendi pakutavad rendihinnad sisaldavad liiklus- ja kaskokindlustust. Lisaks ei piira me Eesti piires läbitavat kilometraaži. Lisajuhtide lisamine lepingusse on tasuta ning seejuures ei sea Prorent piiranguid ka juhistaazile.

Soodne autorent Tallinnas alates 19,5€/ööpäev. Pikema kui 14 päeva pikkuse rendiperioodi puhul on Prorent rendiauto kohaletoomine ja tagastamine Tallinna kesklinna piires (ka lennujaama) esmaspäevast reedeni ajavahemikul 09:00-19:00 tasuta. Lisaks on kõik rendikulud Prorendi veebilehel lihtsalt kalkuleeritavad ja seda on võimalik teha kohe autot tellides.   Rendileping sõlmitakse alati kohapeal, vahetult enne auto üleandmist ning see võtab aega vaid kuni 10 minutit. Autorendi eest saab tasuda nii eelnevalt pangaülekandega, kaardiga (kaardimakse võimalus igal pool, kus on GSM leviala) kui ka sularahas.

Prorendi meeskond töötab esmaspäevast reedeni 9:00-18:00 ning kõikidel muudel aegadel vastavalt broneeringutele, klientide vajadustele ning eelnevatele kokkulepetele.

Rendiweb 2008-2017