Artiklid

HIRVEMÄE PUHKEKESKUS

Silla 6, Värska vald, Põlvamaa                                                    
Tel: +372 514 8409
WWW: http://www.hirvemae.ee
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Eemal linnamelust ja kärast ootab teid õdus Hirvemäe puhkekeskus, mis paikneb Peipsi järve osa kaldal. Kõigest 17 km kaugusel Venemaast ja juba te oletegi ümbritsetud imelise loodusega. Võimsad männimetsad, järv ja puhtamast puhtaim õhk- see kõik aitab teil tõeliselt lõõgastuda ning puhata.

Külalistemaja kompleks Värskas on loodud neile kes otsivad rahulikku puhkust ümbritsetud muinasjutulise loodusega. Meie juures hakkab meeldima ka inimestele kes otsivad rahu ja privaatsust. Puhkekompleks asub kuurort alevikus, kus elab natuke üle neljasaja inimese. 12 mugavat tuba puhkekompleksis on alati valmis vastuvõtma kuni 40 inimest. Suveperioodil töötavad kämpingud. Igapäevaselt töötab kohvik ja restoran. On soome saun ja vene saun. Erinevateks üritusteks trennidest seminarideni on olemas suur saal, mis mahutab kuni 60 inimest. Meie puhkekompleks on teie käsutuses igal ajal.

SEMINARID

Treeningute, seminaride, konverentside ja tööalaste kokkusaamiste mugavaks läbiviimiseks on teie käsutuses majutus 40. inimesele, seminarisaal suurusega 100 ruutmeetrit koos kõige vajaliku varustusega. Vastavalt teie vajadustele me saame organiseerida kohvipausid, komplekslõunad ja banketid.

Rendiweb 2008-2017