Artiklid

GRAND HOTEL VILJANDI

Tartu 11/Lossi 29, Viljandi, Viljandimaa
Tel: +372 435 5800                                                               
Faks: +372 435 5805
WWW: http://www.ghv.ee
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Majutus

Hotellis on kokku 50 numbrituba, sh. 6 sviiti, 4 allergikute- ja 2 invatuba. Korruste kaupa erinevate värvilahendustega koridore ilmestavad Viljandi kunstnike maalid ja fotod ning möödunud sajandi alguse teatrikunstniku Erte kavandite alusel loodud vaibad. Tubade seinu kaunistavad reprod hiidliblikatest.

Kõikides numbritubades on 50 rahvusvahelise telekanaliga kaabeltelevisioon, minibaar ja telefon. Osades tubades on ka miniseif.

Check-in on alates kell 14.00 ja check-out hiljemalt kell 12.00. Majutuse hinna sisse kuulub buffet hommikusöök hotelli restoranis.

Konverentsikeskus

Tartu, Pärnu ja Tallinna vahele jääv Grand Hotel Viljandi konverentsikeskus on hea võimalus koolituste, nõupidamiste, seminaride ja konverentside korraldamiseks väljaspool rutiinset keskkonda. 80 inimest mahutav konverentsisaal on varustatud kogu vajaliku tehnikaga, võimalik on ka kasutada väiksemaid, 20 inimest mahutavat konverentsiisruumi ja 12 inimest mahutavat nõupidamisruumi.

Hotelli mitmekesised toitlustus- ja majutusteenused võimaldavad nii lühema- kui pikemaajaliste ürituste organiseerimist.

Kogu hotellis on tasuta WiFi ning sõidukite parkimiseks on videovalvega parkla.

Rendiweb 2008-2017